top of page

Hakkımızda

Laboratory
Young Scientist

Bioanalytic, 2002 yılında diagnostik alanında faaliyete başlamış ve 2007 yılında, ''Bioanalytic'' markası ile yüksek kaliteli tanı (teşhis) reaktifleri ve kitlerinin üreticisi ve tedarikçisi olarak kurulan İstanbul merkezli bir şirkettir.

Ürünlerimiz dünya çapında 20'den fazla ülkede satılmaktadır. Klinik biyokimya reaktifleri, ISE solüsyonları, oto analizör yıkama solüsyonları ile immünoloji wash buffer ve hematoloji testi gibi teşhis ürünlerinin üretiminde aktif olarak rol almaktayız.

Bioanalytic olarak, İstanbul Başakşehir Mutsan Sanayi Sitesinde, 750 m2 üretim alanımız 200 m2 ofis alanımız 375 m2 de depolama alanımız ve 30 dan fazla personelimizle sizlere kaliteli hizmet verebilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Arge ve kalite kontrol çalışmalarımızda alanında uzman danışman hocalarımızla beraber, CLSI, RIQAS gibi dünya üzerindeki en saygın kuruluşların programları eşliğinde işimizi ve kalitemizi ilerletmek için her gün çalışmalar yapmaktayız. Aplikasyon ve ürün uzmanlarımızla satış sonrası destek hizmeti vererek siz değerli kullanıcılarımızı her sorununa anlık olarak çözüm üretmek için çalışıyoruz.

 

Bioanalytic olarak diagnostik alanında,daha iyiye ilerlemek için şirket deneyimimiz ve ekibimizin dinamizmi ve tutkulu çalışması ile her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor, sektörümüzdeki lider firmalardan biri olarak ülkemizi temsil etmeyi amaçlıyoruz.

bottom of page